New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Wpisz czego szukasz

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore

  Casadei – marka gwiazd

  casa

  Casadei – marka gwiazd

  Firma Casadei to włoska marka z wieloletnią tradycją. Historia sięga 1958 roku kiedy to początkowo mała, rodzinna firma stała się jedną z najbardziej luksusowych marek produkujących obuwie.

  Buty Casadei są tak zjawiskowe, że nie można ich pomylić z innymi. To połączenie klasy, oryginalności oraz wygody. Nic dziwnego, że stała się ulubioną marką takich gwiazd jak Victoria Beckham, Jennifer Lopez, Evy Longorii, Kim Kardashian czy Anne Hathaway.


  celeb
  Źródło: CASADEI CELEBRITIES

  Historia Marki

  Firma Casadei powstała w 1958 roku w małym warsztacie w San Mauro Pascoli, gdzie Quinto i Flora Casadei stworzyli pierwszą kolekcję sandałów zaprojektowaną z myślą o turystach spędzających wakacje na Riwierze Włoskiej.
  Był to czas boomu gospodarczego i cudu „Made in Italy”. W ciągu zaledwie dziesięciu lat warsztat przekształcił się w małą, wysoko wyspecjalizowaną firmę obuwniczą, która eksportowała swoje produkty do Niemiec i USA.

  W latach siedemdziesiątych rozwój marki był kontynuowany dzięki pierwszym kampaniom reklamowym, eksportowi do Japonii i otwarciu w 1977 roku pierwszego sklepu w Brukseli. Natomiast lata osiemdziesiąte przyniosły konsolidację marki na rynkach międzynarodowych, w tym przede wszystkim na Bliskim Wschodzie.

  Aktualnie z 21 flagowymi sklepami, Casadei przygotowuje narożniki w La Rinascente w Mediolanie i Rzymie oraz butiki w Szanghaju i Moskwie na ekskluzywnej Albemarle Street, Mayfair London.

  Kultowe Szpilki BLADE

  Kultowe Szpilki BLADE to znak rozpoznawczy maki Casadei. Bardzo cienki obcas, który w niezwykły sposób odcina się od reszty buta. Pomimo wysokości są doskonale wyprofilowane co wpływa na wysoki komfort użytkowania. Szpilki z charakterystycznym obcasem wykonywane są ręcznie z najwyższej jakość skór. Casadei to połącznie najnowszych trendów ze sprawdzoną klasyką.


  SZPILKA CASADEI 1F161D NA SZPILCE BLADE
  Klasyczne złote szpilki CASADEI

  SZPILKI CASADEI 1L817K NA SZPILCE BLADE
  Nietuzinkowe szpilki CASADEI

  SZPILKI CASADEI 1E815K NA SZPILCE BLADE
  Kobiece szpilki CASADEI

  Szpilki które żyją

  Kolejną zaskakującą innowacją, którą wprowadziła marka CASADEI, są printy zastępujące skóry egzotyczne. Dzięki nowoczesnemu sposobowi wykonywania owych wzorów zyskują one efekt 3D oraz teksturę naturalnych skór zwierzęcych. Dzięki temu buty wpasują się do wielu stylizacji jednocześnie wyglądając oszałamiająco!


  SZPILKI CASADEI OCEAN BLADE 1F161
  Zaskakujące szpilki CASADEI

  SZPILKI CASADEI 1L812K NA SZPILCE BLADE
  Urocze szpilki CASADEI

  SZPILKI CASADEI 1F101D NA SZPILCE BLADE
  Niebanalne szpilki CASADEI

  A czy Ty posiadasz swój ulubiony model butów marki CASADEI? Podziel się z nami Swoją opinią!